شرکت آریا صنعت بیستون
پنج شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۰۱:۵۳

بهره‌برداری از ۵ جایگاه عرضه سوخت در منطقه اصفهان

پنج جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی (بنزین، نفت‌گاز) در کاشان تحت پوشش شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت، افتتاح و راه‌اندازی شد.
به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان، با توجه به وسعت جغرافیایی و وضع ترافیکی موجود در مرکز شهرستان کاشان و همچنین افزایش تعداد خودروها، با پیگیری‌های انجام‌شده توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه کاشان و منطقه اصفهان برای افزایش جایگاه‌های درون‌شهری و احداث آن توسط شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت، پنج جایگاه عرضه سوخت در این ناحیه در مدار سوخت‌رسانی قرار گرفت.
جایگاه‌های عرضه سوخت «پارسیان یک» و «پیروزان» واقع در شهرستان کاشان هر کدام با ۲۶ نازل بنزین معمولی و سوپر و در مجموع در زمینی با وسعت بیش از یک هزار و ۶۰۰ متر مربع آماده سوخت‌رسانی به هموطنان است، همچنین جایگاه «ستاره ایرانیان» نیز در این شهرستان با ۱۸ نازل بنزین، در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع افتتاح شد.

به‌منظور رفاه حال مسافران، دو جایگاه عرضه سوخت با نام‌های تجاری «روناک پارسیان» و «هلال منیر» در مسیرهای کاشان – قم و جاده مرنجاب به بهره‌برداری رسید

به‌منظور رفاه حال مسافران، دو جایگاه عرضه سوخت با نام‌های تجاری «روناک پارسیان» و «هلال منیر» در مسیرهای کاشان – قم و جاده مرنجاب به بهره‌برداری رسید که این جایگاه‌ها هر کدام به ترتیب با ۴۴ نازل بنزین و نفت‌گاز و هشت نازل عرضه فرآورده‌های نفتی، ظرفیت قابل قبولی برای تامین و عرضه سوخت به مسافران ایجاد کرده است.
برپایه این گزارش، هم‌اکنون ۲۲ جایگاه عرضه سوخت مایع و ۲۴ جایگاه عرضه گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) تک‌منظوره و دومنظوره در ناحیه کاشان در حال فعالیت است.

m