شرکت آریا صنعت بیستون
چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۱۲:۰۴

قطعی ۲ ساعته برق در مناطق مختلف ارومیه

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: امروز برق مناطق مختلف سطح شهر ارومیه به دلیل بروز مشکل در تامین سوخت نیروگاه های گازی، به صورت متناوب به مدت ٢ ساعت قطع خواهد شد.

اکبر حسن بکلو در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: با توجه به افزایش شدید مصرف گاز و برق در بخش خانگی و تجاری و محدودیت در تأمین سوخت نیروگاه‌ها، احتمال بروز خاموشی در برخی از مناطق استان وجود دارد.

وی افزود: متاسفانه با محدودیتی که در سوخت نیروگاه ها وجود دارد مصرف از تولید فزونی پیدا کرده و اگر خاموشی اعمال نشود امکان خارج شدن نیروگاه ها از مدار وجود خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی تاکید کرد: اگر حداقل ۱۰ درصد در مصرف انرژی تعدیل صورت گیرد ضرورتی بر اعمال خاموشی نخواهد بود و با کاهش مصرف این خاموشی ها به پایان خواهد رسید.

وی ادامه داد: از هم استانی ها درخواست می‌شود، با کاهش ۱۰ درصدی در مصرف گاز و برق، صنعت برق را در تأمین برق مطمئن و پایدارِ تمام نقاط استان یاری کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: مردم برای اطلاع از ساعات خاموشی برق در منطقه خود به سایت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی مراجعه کنند.

وی ارائه خدمات غیرحضوری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به مشترکین و مردم را یکی از برنامه های این شرکت در سال جاری دانست و افزود: تمام خدمات این شرکت به صورت غیرحضوری و از طریق اپلیکیشن برق من انجام می شود.

m