شرکت آریا صنعت بیستون
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۱۹:۴۷

چهل‌ویکمین جایگاه عرضه سی‌ان‌جی استان قم به بهره‌‌برداری رسید

چهل‌ویکمین جایگاه عرضه سی‌ان‌جی استان قم به نام “پارسیان۲” همزمان با زادروز میلاد مولی‌الموحدین علی (ع) به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان، کاهش ترافیک درون‌شهری، بهبود کیفیت هوا و ترویج و توسعه متوازن نقاط عرضه سوخت پاک سی‌ان‌جی، یک جایگاه جدید سی‌ان‌جی در ابتدای جاده جعفریه– ساوه، بلوار حضرت معصومه (س) افتتاح و راه‌اندازی شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم در باره این جایگاه گفت: با توجه به اینکه احداث جایگاه‌های جدید در راستای خدمت رسانی مطلوبتر به هم‌استانی‌های گرامی و هموطنان عزیز است، با راه اندازی جایگاه “پارسیان۲”، تعداد جایگاه‌های عرضه این سوخت پاک در استان به ۴۱ باب رسید.

سیدمحمود طاهری اظهار کرد: این جایگاه با ظرفیت چهار هزار مترمکعب بر ساعت، دارای شش دیسپنسر و ۱۲ نازل است؛ ضمن اینکه امکان سوخت‌گیری پنج هزار و ۵۰۰ خودرو را درطول شبانه روز دارد.

طاهری اضافه کرد: این جایگاه با مالکیت بخش خصوصی و مساحت سه هزار متر مربع، ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه در برداشته که به جهت راه اندازی بخش‌های خدمات رفاهی از جمله (رستوان، سوپرمارکت و…) اشتغال‌زایی ایجاد خواهد کرد.

لازم به ذکر است، در سال جاری با راه‌اندازی دو جایگاه در استان قم، شش هزار متر مکعب بر ساعت گاز طبیعی فشرده به ظرفیت جایگاه‌ها اضافه شده است که نسبت به سال گذشته رشدی معادل ۱۱,۸ درصدی داشته و در پی این افزایش ظرفیت، کاهش مدت زمان انتظار خودروها جهت سوختگیری مورد انتظار است.

رسانه جدید

پارسیان 2-2

m