شرکت آریا صنعت بیستون
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ | ساعت ۱۰:۳۸

بیش از دو میلیارد لیتر سوخت در منطقه زاهدان توزیع شد

مدیر شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان از توزیع بیش از دو میلیارد و ۱۸۰میلیون انواع فرآورده‌های نفتی در سطح منطقه خبر داد و گفت: این مقدار سوخت در نواحی تابعه (زاهدان، زابل، خاش، سراوان) و در مدت ۱۱ ماه گذشته توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، ابراهیم پوریزدانی با اعلام این خبر افزود: همچنین با تلاش شرکت‌های توزیع‌کننده گازمایع در این بازه زمانی، مقدار ۱۲۷هزار و ۸۷۵ تن گازمایع در بین مصرف کنندگان و خانوارهای منطقه توزیع شده است.

مدیر منطقه زاهدان، توزیع این حجم عظیم فرآورده در ۱۱ ماه امسال را حاصل تلاش بی وقفه کارکنان منطقه، ناوگان حمل و نقل، مجاری عرضه و حمایت و همکاری مدیریت عملیات و تامین و توزیع در ستاد، مبادی تامین فرآورده (مناطق معین) و مسئولان استان عنوان و از تلاش آنان قدردانی کرد.

پوریزدانی گفت: نبود خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی، فاصله بسیار زیاد منطقه از مبادی و مراکز تامین فرآورده، وسعت و گستردگی جغرافیای سیستان و بلوچستان به عنوان بزرگترین استان کشور و مشکلات حمل و نقل جاده‌ای و ریلی، باعث شده تا خدمات‌رسانی در این استان، جلوه‌ای دیگر از جهاد و ایثارگری را در این سرزمین رقم زند.

وی همچنین با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز و آغاز سال نو، ماندن در خانه و اجتناب از سفرهای پرخطر به دلیل وجود ویروس کرونا را به هموطنان توصیه و ابراز کرد: محیط خانه امن‌ترین مکان برای محافظت از خود و فرزندان در برابر ویروس منحوس کرونا است.

m