شرکت آریا صنعت بیستون
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ | ساعت ۱۱:۳۹

دو هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو عمومی در استان کردستان رایگان دوگانه‌سوز شدند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از دوگانه‌سوز شدن رایگان دو هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو عمومی در سطح استان و استقبال خوب شهروندان از اجرای این طرح خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش که در دیدار با فرماندار کامیاران سخن می‌گفت، ضمن تشریح عملکرد شرکت در این شهرستان در زمینه تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی و سوخت‌رسانی زمستانی، به تببین اهداف و سیاست‌های شرکت در راستای طرح دوگانه‌سوز کردن رایگان خودروهای عمومی اشاره کرد و افزود: هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم جهت فعال شدن یک کارگاه تبدیل به دوگانه‌سوز در شهر کامیاران انجام شده است.

گیتی‌منش ضمن اشاره به انجام ثبت‌نام ۹۵۰ دستگاه خودرو عمومی دیگر و همچنین انجام فرآیند نوبت‌دهی برای آنها، افزود: متقاضیان با ثبت‌نام در سامانه GCR.NIOPDC.IR می‌توانند برای دوگانه‌‌سوز کردن خودروهای خود اقدام کنند.

وی با اشاره به تبلیغات و اطلاع‌رسانی انجام شده در سطح استان جهت ترغیب شهروندان و ثبت‌نام در سامانه فوق، خواستار تعامل و همکاری فرمانداران استان جهت فرهنگ سازی استفاده شهروندان از سی‌ان‌جی شد.

مدیر منطقه کردستان از فعالیت ۵۲ جایگاه سی‌ان‌جی در استان و ظرفیت مناسب ارائه سی‌ان‌جی به شهروندان خبر داد و افزود: هم اکنون شش جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و چهار جایگاه سی‌ان‌جی در ناحیه کامیاران فعال بوده که عملیات احداث دو جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی دیگر نیز در شهر کامیاران در دست اقدام است.

فرماندار کامیاران نیز با بیان نقطه نظرات خود در مورد خدمات صورت گرفته از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان به ویژه ارسال و ذخیره‌سازی سوخت روستاها، استانداردسازی جایگاه‌های سی‌ان‌جی، توزیع بنزین و نفتگاز یورو ۴ و فعالیت مطلوب مجاری عرضه در زمان شیوع ویروس کرونا، از عملکرد منطقه کردستان تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است، هم اکنون سه کارگاه برای تبدیل به دوگانه‌‎سوز کردن خودرهای عمومی در سنندج و همچنین دو کارگاه در شهرهای قروه و بیجار به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند.

m