شرکت آریا صنعت بیستون
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ | ساعت ۱۱:۴۷

۴۰۰ خودرو عمومی در زاهدان گازسوز شد

با اجرای طرح گازسوزکردن رایگان خودروهای عمومی که از بهمن ماه سال گذشته در منطقه زاهدان آغاز شده، تاکنون ۴۰۰ دستگاه خودرو عمومی در زاهدان گازسوز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، مدیر منطقه با بیان مطلب فوق، اجرای طرح گازسوزکردن خودروهای عمومی را فرصتی بسیار خوب برای مالکان خودروها عنوان کرد که می توانند با مراجعه به مراکز مجاز، به صورت رایگان خودروهای خود را گازسوز کنند.

ابراهیم پوریزدانی اجرای این طرح را از جمله اقدامات موثر دولت در راستای کاهش آلودگی هوا و برخورداری ناوگان حمل و نقل عمومی از سوخت پاک عنوان کرد.

وی افزود: در حال حاضر دو مرکز ارائه خدمات و نصب تجهیزات سی‌ان‌جی زیر نظر اتحادیه سوخت‌های جایگزین کشور در زاهدان فعال و آماده ارائه خدمات به متقاضیان است.

مدیر منطقه زاهدان با اعلام این خبر که به زودی تعداد جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی در منطقه افزایش می یابد، گفت: فرایند احداث جایگاه‌های سوخت سی‌ان‌جی در منطقه در حال پیگیری است و به زودی شاهد افزایش تعداد این جایگاه‌ها در زاهدان و سایر شهرهای استان خواهیم بود.

گفتنی است، تمامی خدمات مورد نیاز خودروهای دوگانه سوز از جمله نصب تجهیزات، آزمایش تست مخزن، تعمیرات و معاینه فنی سی‌ان‌جی با کیفیت بالا و استانداردهای بین المللی در مراکز ارائه خدمات سوخت‌های جایگزین انجام می شود.

 

سی ان جی3

 

m