شرکت آریا صنعت بیستون
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۱۱:۰۳

انجام بیش از ۷۱۰ بازدید از جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی در منطقه کرمان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان از انجام بیش از ۷۱۰ بازدید فنی، تخصصی و بهداشتی در جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی استان در بازه زمانی مهر ماه سال ۱۳۹۹ تا پایان فروردین ماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان، سیدباقر نورالدینی با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال مردم شریف استان از سوخت پاک و ارزان سی‌ان‌جی و همچنین در راستای تکریم و اجرای حقوق شهروندی، در مدت یاد شده بیش از ۷۱۰ بازدید از جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی انجام پذیرفت که در این بازدیدها ۲۸۳ نازل دیسپنسر با حضور شرکت‌های مجاز کالیبره، مورد بررسی میدانی قرار گرفت.

نورالدینی با بیان اینکه بازدیدها به صورت مستمر و ماهانه توسط واحدهای مربوطه انجام می‌شود، افزود: این بازدیدها در راستای اجرای دستورعمل‌های استانداردسازی با هدف رفع نواقص، تعامل بیش از پیش با جایگاه‌داران و همچنین سوخت‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان صورت می‌گیرد.

مدیر منطقه کرمان در ادامه ضمن اشاره به احداث دو باب جایگاه سی‌ان‌جی در جنوب استان، اظهار کرد: در حال حاضر شمار جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی در استان به ۷۸ باب رسید.

 

m