شرکت آریا صنعت بیستون
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۲۰:۱۳

بیش از چهار هزار دستگاه خودروی عمومی در گیلان دوگانه‌سوز شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از گازسوز شدن رایگان چهار هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو عمومی در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان، کوروش بالادست در این باره اظهار کرد: از زمان آغاز اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن رایگان خودروهای عمومی (۲۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۹) تاکنون، تعداد ۴ هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو در گیلان گازسوز شد و آمارها حاکی از رشد ۱۰٫۴ درصدی اجرای این طرح در اردیبهشت ماه سال‌جاری نسبت به ماه قبل از آن و همچنین رشد ۲٫۴ درصدی نسبت به هفته گذشته در سطح استان است.

بالادست با اعلام اینکه بیشتر خودروهای عمومی استان گازسوز شده‌اند و مابقی نیز در حال انجام است، افزود: تعداد ۵۷۹ دستگاه خودرو نیز تایید شده و در صف انتظار برای اعمال این طرح هستند.

وی از مالکان خودروهایی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند و متقاضی استفاده از این طرح هستند، خواست که هر چه سریعتر نسبت به ثبت مشخصات و تکمیل فرآیند ثبت‌نام خود در سامانه GCR.NIOPDC.IR اقدام کنند.

مدیر منطقه گیلان ضمن تشکر از همراهی کلیه سازمان‌هایی که درخصوص اطلاع رسانی به موقع اجرای طرح یاد شده با این شرکت همکاری داشته‌اند، افزود: اطلاع رسانی در سطح استان به خصوص در میادین اصلی، مکان‌های پرتردد خودروها و همچنین در جایگاه‌های عرضه سوخت انجام شده و همچنان ادامه دارد.

m