شرکت آریا صنعت بیستون
شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۲۰:۲۶

افزایش ۲۴ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در منطقه بوشهر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر از افزایش ۲۴ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در سه ماه نخست سال جاری در سطح استان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر، مسعود نیک‌تاج با تاکید بر اینکه سی‌ان‌جی سوخت مناسب و پاکی است که در بهبود هوا و سالم‌سازی محیط زیست نقش بسزائی دارد، گفت: طی سه ماه نخست سال‌جاری و پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و همچنین تصمیم شورای اقتصاد مبنی بر دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی و همچنین استقبال شهروندان از این طرح، میزان مصرف سی‌ان‌جی در استان ۲۴ درصد افزایش را نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.
نیک‌تاج بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های لازم از طرف کارشناسان واحد سی‌ان‌جی، تمامی جایگاه‌های عرضه این فرآورده فعال بوده و به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.
مدیر منطقه بوشهر افزود: با اهمیت توسعه صنعت سی‌ان‌جی و با توجه به منابع قابل توجه آن در کشور و همچنین کاهش آلاینده‌های زیست محیطی و سوخت فسیلی، هم اکنون طرح ملی تبدیل رایگان خوردوهای عمومی باری و مسافری به سی‌ان‌جی در سطح کشور با ثبت‌نام در سامانه GCR.NIOPDC.IR و دریافت نوبت قابل انجام است.
گفتنی است، در حال حاضر ۱۱۳ جایگاه سوخت در استان فعال است که در ۳۵ باب آن سی‌ان‌جی عرضه می‌شود.

CNG

m