شرکت آریا صنعت بیستون
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | ساعت ۰۱:۲۶

۱۳ هزار و ۶۹۰ خودرو در نوبت دوگانه‌سوز شدن قرار دارند

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اینکه ۱۳ هزار و ۶۹۰ خودرو در نوبت تبدیل قرار دارند، گفت: مسافربرهای اینترنتی که پیامک گازسوز کردن خودرو را دریافت کرده‌اند، تنها ۲۰ تا ۲۵ درصد از هزینه که حدود دو میلیون تومان می‌شود را می‌پردازند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، محمدحسین باقری با اشاره به اینکه تاکنون ۱۴۴ هزار و ۶۰۰ خودرو در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند و مشمول طرح می‌شوند، ادامه داد: ۱۳ هزار و ۶۹۰ خودرو نیز در نوبت تبدیل قرار دارند و ۱۶ هزار و ۲۹۰ خودرو نیز در مرحله نوبت‌گیری هستند.

باقری با بیان اینکه این تعداد مربوط به خودروهای عمومی و مسافربرهای اینترنتی است، تاکید کرد: ۳۳ هزار مسافربر شخصی، مورد تایید ناجا قرار گرفته‌اند و می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانه GCR.NIOPDC.IR مراجعه کنند تا در نوبت تبدیل قرار گیرند.

به گفته وی مسافربرهای اینترنتی، برای دوگانه‌سوز کردن خودرو خود، حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد از هزینه تبدیل را پرداخت می‌کنند که معادل دو میلیون تومان است.

این مقام مسئول ادامه داد: اکنون ۱۱ هزار و ۵۳۰ خودرو مسافربر اینترنتی در انتظار پرداخت آورده مالک، برای دوگانه‌سوز کردن خودرو هستند.

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تاکید کرد: سه هزار و ۲۱۷ خودرو نیز در نوبت تبدیل بوده و هفت هزار و ۴۰۰ مسافربر اینترنتی در این طرح گازسوز شده‌اند.

m