شرکت آریا صنعت بیستون
پنج شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ساعت ۰۲:۰۳

صرفه‌جویی ۲۷۳ میلیون لیتری مصرف بنزین در منطقه اهواز

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز اعلام کرد: سال گذشته با جایگزینی سی‌ان‌جی، معادل ۲۷۳ میلیون لیتر در سطح استان در مصرف بنزین صرفه‌جویی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورد‌ه‌های نفتی منطقه اهواز، نعمت‌الله نجفی افزود: در سطح استان ۷۷ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی فعالیت دارد که با داشتن ۳۹۸ نازل به صورت شبانه‌روزی در حال سوخت‌رسانی هستند.

وی اظهار کرد: ارتقای کمی و کیفی این جایگاه‌ها از برنامه‌های این منطقه است که با هماهنگی و تعامل با اداره استاندارد و مالکان جایگاه‌ها، در صدد نیل به این اهداف هستیم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز به اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی اشاره کرد و گفت: پنج کارگاه تخصصی و دارای مجوزهای فنی لازم در سطح منطقه عملیات دوگانه‌سوز کردن خودروها را بر عهده دارند.

مدیر منطقه اهواز ادامه داد: متقاضیان می‌بایست با مراجعه به “سامانه اطلاعات جامع خودروهای دوگانه‌سوز کشور” به آدرس GCR.NIOPDC.IR مراجعه و ثبت‌نام کنند.

وی بیان کرد: متقاضیان پس از طی روند ثبت‌نام در این سامانه، با ثبت کد ملی، شماره تلفن همراه و دیگر مشخصات لازم، می‌توانند برای گازسوز کردن خودروی خود در زمان مناسب به نزدیکترین کارگاه مراجعه کنند.

m