شرکت آریا صنعت بیستون
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۱۲:۱۵

بیش از ۲۱۰۰ خودروی عمومی در استان اردبیل دوگانه‌سوز شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون، بیش از دو هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو در سطح منطقه دوگانه‌سوز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، سیدحجت مدنی در این باره گفت: تا کنون مالکان دو هزار و ۸۵۷ دستگاه خودرو در سامانه GCR.NIOPDC.IR برای تبدیل به دوگانه‌سوز در سطح منطقه ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد بیش از دو هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو دوگانه‌سوز شدند و ۷۲۲ دستگاه خودروی دیگر نیز در صف تبدیل هستند.

مدنی افزود: مالکان خودروهای پلاک سفید (اینترنتی و آژانس‌ها) با پیمایش بیش از هزار کیلومتر که استعلام آنها از طریق وزارت کشور از اتحادیه‌های مربوط اخذ شده و در اختیار وزارت نفت قرار می‌گیرد، می‌توانند پس از دریافت پیامک شمول طرح، نسبت به تبدیل خودروهای خود به دوگانه‌سوز ثبت‌نام کنند.

مدیر منطقه اردبیل تاکید کرد: با توجه به تداوم اجرای طرح یاد شده، ضروری است مالکان خودرو هر چه سریعتر در سامانه مذکور ثبت‌نام کنند تا بتوانند تا زمان تبدیل شدن به دوگانه‌سوز از سهمیه اعتباری برخوردار شوند، در غیر اینصورت از سهمیه اعتباری آنها کاسته شده و مانند خودروهای عادی از سهمیه سوخت برخوردار خواهند شد.

m