شرکت آریا صنعت بیستون
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | ساعت ۰۱:۳۲

شش جایگاه جدید عرضه سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب در حال ساخت است

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از احداث شش جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب، سیدجواد فیض‌حسینی با بیان این خبر اظهار کرد: جایگاه‌های سی‌ان‌جی یاد شده در شهرستان‌های میاندوآب، بوکان، مهاباد و نقده با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال در حال ساخت است.
فیض‌حسینی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این شش جایگاه در حال احداث بالای ۵۵ درصد است، تصریح کرد: با بهره‌برداری از این جایگاه‌ها شمار جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی در سطح منطقه میاندوآب به ۶۱ باب خواهد ‌رسید.
وی تاکید کرد: با توجه به استقبال عمومی شهروندان از سوخت پاک و همچنین صرفه‌جویی در مصرف بنزین، روزانه به‌ طور میانگین حدود ۵۰۰ هزار متر مکعب گاز طبیعی در منطقه میاندوآب مصرف می‌شود که با بهره‌برداری از جایگاه‌های در حال ساخت ۷۰۰ هزار متر مکعب بر ساعت به میزان توزیع روزانه گاز طبیعی در این منطقه افزوده خواهد شد.
مدیر منطقه میاندوآب در پایان با اعلام اینکه ۵۵ جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب فعالیت دارند، گفت: این تعداد شامل ۲۸ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی تک‌منظوره و ۲۷ جایگاه دومنظوره است که به صورت شبانه‌روزی در زمینه توزیع سوخت پاک سی‌ان‌جی فعالیت دارند.

m