شرکت آریا صنعت بیستون
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ساعت ۰۳:۴۹

۳۵۰۰ خودروی عمومی در استان کردستان رایگان گازسوز شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از گازسوز شدن سه هزار و ۵۰۰ خودروی عمومی در سطح استان از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دوگانه‌‌سوز کردن خودروهای عمومی تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش افزود: این طرح از مرداد ماه سال ۹۹ در استان آغاز شده و با توجه به تداوم اجرای طرح، شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه GCR.NIOPDC.IR ثبت‌نام و نوبت تبدیل دریافت کنند.

گیتی‌منش با اشاره به استقبال خوب شهروندان کردستانی از اجرای طرح مذکور، از افتتاح ششمین مرکز تبدیل به دوگانه‌سوز خودروهای عمومی استان در شهر سقز خبر داد و اظهار کرد: هم‌اکنون سه مرکز در سنندج و سه مرکز در شهرهای سقز، قروه و بیجار نسبت به تبدیل رایگان خودروهای عمومی اقدام می‌کنند.

وی از اقدامات و پیگیری‌های شرکت جهت فعال شدن دو مرکز دیگر در شهرستان‌های دیواندره و کامیاران خبر داد و اظهار کرد: ثبت‌نام و فرآیند نوبت‌دهی ۲۰۰ دستگاه خودرو عمومی دیگر نیز انجام شده است که در انتظار تبدیل به سر می‌برند.

مدیر منطقه کردستان در ادامه با بیان اینکه ۵۲ باب جایگاه سی‌ان‌جی در استان به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند، افزود: روزانه بیش از ۵۰۰ هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در جایگاه‌های سی‌ان‌جی استان مصرف می‌شود.

m