شرکت آریا صنعت بیستون
شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۲۰:۴۸

قبوض مشترکان گاز در استان لرستان بازبینی و اصلاح می‌شود

خرم‌آباد – ایرنا – روابط عمومی استانداری لرستان اعلام کرد: قبوض مشترکان گاز در استان با دستور رییس جمهوری بازبینی و اصلاح می‌شود.

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان در پی صدور قبض های گاز مطابق با تعرفه ابلاغی آذرماه سال جاری، سید ابراهیم رئیسی دستور بازبینی و اصلاح قبوض را صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به علت سرما و برودت هوا که موجب افزایش مصرف گاز در برخی نقاط کشور شده بود، قبض های گاز مطابق با تعرفه سال جاری صادر شده که در همین راستا رییس جمهور به منظور کمک به اقتصاد خانوارهای ایرانی در شرایط کنونی، دستور به بازبینی قبض ها داد.

این اطلاعیه می افزاید: برهمین اساس برای تمامی قبوض صادر شده و در دست صدور، تخفیف ۷۰ درصدی منظور شده است و این تخفیف تا پایان فصل سرد امسال اجرایی می شود.

اطلاعیه روابط عمومی استانداری لرستان می افزاید: فرایند بازبینی و اصلاح قبوض گاز از فردا آغاز و در صورتی که قبضی پرداخت شده باشد، در مبالغی که با تعدیل مواجه باشد، در مراحل بعدی به عنوان بستانکار معرفی و قبض صادر می شود.

طی سه روز گذشته در فضای مجازی ادعاهایی در خصوص صدور قبض های نامتعارف ( میلیونی ) برای برخی شهروندان لرستانی به ویژه هموطنان شهرهای ازنا و الیگودرز مطرح شده که واکنش هایی را در پی داشت.

m