شرکت آریا صنعت بیستون
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ | ساعت ۱۰:۰۹

۶۰ برنامه اجرایی ایرانول ۱۴۰۰ تدوین شد

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از تدوین ۶۰ برنامه اجرایی ایرانول ۱۴۰۰ در راستای استراتژی هشت‌ساله ایرانول (۱۴۰۴) خبر داد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی در جلسه شورای مدیران ایرانول در آستانه ۱۱ آذرماه سالروز تأسیس ایرانول، گفت: با تدوین استراتژی هشت‌ساله ایرانول (۱۴۰۴-۱۳۹۶) کارها در ایرانول بر اساس برنامه پیش می‌رود و ۶۰ برنامه اجرایی ایرانول ۱۴۰۰ با همکاری مدیران واحدهای مختلف و ساعت‌ها بحث و بررسی و برنامه‌زمان‌بندی‌ شده تدوین‌ شده که با اجرای این برنامه‌ها ایرانول جهش خوبی در اکثر شاخص‌ها خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول اظهارداشت: برای اجرای این برنامه‌ها طرح افزایش سرمایه ایرانول به شرکت تاپیکو ارسال شده است.

وی تاکید کرد: با اجرای استراتژی ایرانول خام فروشی بیس اویل از ۱۴۰ هزار تن سال ۹۴ به ۳۰ هزار تن در سال ۹۷ و فروش محصولات نهایی از ۱۱۰ هزار تن به ۱۷۰ هزار تن افزایش یافت که موجب رشد حدود ۱۱ درصدی سهم بازار و سود شرکت شد.

مهندس اسحاقی تاکید کرد: طی شش سال اخیر برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده، باعث شد تا رکورد تولید، فروش، صادرات، صادرات روغن‌موتور، سود و کاهش خام فروشی شکسته شود و سال گذشته بی‌نظیرترین سال ایرانول با رشد اکثر شاخص‌ها از ابتدای تأسیس تاکنون رقم خورد.

وی تصریح‌کرد: علی‌رغم تمام سختی‌ها، نقش تحریم‌ها و کاهش قیمت محصولات صادراتی در سال جاری، در هشت‌ماهه سال جاری حدود ۲۰ هزار میلیارد فروش داشتیم که تقریباً به‌اندازه فروش کل سال گذشته می‌باشد.

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول افزود: در شش‌ماهه اول سال جاری بیش از سال ۹۴ فروش و سود شرکت بوده که نشان از درست بودن استراتژی کلان شرکت است.

m