شرکت آریا صنعت بیستون
چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۱۱:۳۲

واریز سهمیه زمستانی نفت سفید شهری و روستایی منطقه ارومیه در کارت بانکی سرپرستان خانوار

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی ارومیه از واریز سهمیه زمستانی نفت سفید شهری و روستایی منطقه ارومیه در کارت بانکی سرپرستان خانوار خبر داد.

به گزارش ایلنا، احمد مجرد گفت: بالغ بر ۱۰۵ هزار خانوار نفت سفید سوز در مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی وجود دارند که براساس برنامه ریزی صورت گرفته سهمیه فصل زمستان این خانوارها  در کارت‌های بانکی سرپرستان خانوار واریز شد.

مجرد افزود: سهمیه زمستانی خانوارهای شهری و روستایی منطقه ارومیه برای خانوارهای یک و دو نفره ۴۰۰ لیتر، ۳ و ۴ نفره به میزان ۷۰۰ لیتر و ۵ نفر به بالا به میزان ۱۰۰۰ لیتر بوده که تا ۲۵ اسفند ماه ۹۹ دارای اعتبار است.

وی ادامه داد: میزان ذخیره سازی نفت سفید در انبارهای نفت منطقه در وضعیت مطلوبی قرار داشته و مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۱۱۲ میلیون لیتر سوخت زمستانی نفت سفید در بین خانوارهای شهری و روستایی توزیع شده است.

مجرد خاطر نشان کرد: به لحاظ سردسیر و صعب العبور بودن بسیاری از مناطق روستایی منطقه، از اول آبان ماه ۱۰۰ درصد سهمیه زمستانی خانوارهای روستاهای صعب العبور در کارت بانکی سرپرستان خانوار شارژ و توزیع شده است.

m