شرکت آریا صنعت بیستون
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ | ساعت ۱۰:۴۴

استقبال چشمگیر از اجرای طرح گازسوزکردن خودروها در منطقه آذربایجان شرقی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از ادامه اجرای طرح رایگان گازسوز کردن خودروها در استان با ثبت‌نام بیش از هفت هزار و ۳۵۰ خودروی عمومی و استقبال چشمگیر اجرای این طرح در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح‌اللهی با اشاره به ثبت‌نام این تعداد خودرو باری و مسافری در استان گفت: اجرای این طرح در راستای بهره‌مندی از مزایای استفاده از سوخت پاک، کاهش هزینه‌ها و آلاینده‌های زیست محیطی است.
وی تصریح کرد: با تلاش و همت کارکنان و کارشناسان منطقه و همکاری کارگاه‌های تبدیل سی‌ان‌جی از کل خودروهای ثبت نام شده، بیش از چهار هزار و ۸۰۰ خودروی عمومی باری و مسافری در کارگاه‌های مجاز و فعال منطقه مراحل تبدیل را انجام داده و بقیه خودروهای ثبت نام شده که مجاز به بهره‌مندی از این طرح  هستند در نوبت تبدیل رایگان هستند.
علی روح‌اللهی ادامه داد: مالکان خودروهای عمومی در استان که تاکنون موفق به شرکت در این طرح نشده‌اند، می توانند جهت بهره‌مندی از مزایای طرح با مراجعه به سایت GCR.NIOPDC.IR در این طرح ثبت نام کرده و نسبت به دریافت نوبت تبدیل اقدام کنند.
مدیر منطقه آذربایجان شرقی با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۶ کارگاه فعال تبدیل سی‌ان‌جی در استان آماده ارائه خدمات است، خاطر نشان کرد: از ۳۴۴ جایگاه عرضه سوخت، ۱۷۲ جایگاه عرضه این سوخت پاک، برای ارائه خدمات سوخت‌رسانی آمادگی کامل دارد.

 

m