شرکت آریا صنعت بیستون
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ | ساعت ۱۰:۴۹

نزدیک به یک‌هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو عمومی در منطقه اردبیل دوگانه‌سوز شدند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از ابتدای اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی تا پایان دی ماه سال‌جاری، نزدیک به تعداد یک‌هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو به صورت رایگان دوگانه‌سوز شدند و اجرای طرح مذکور در سطح منطقه همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، سیدحجت مدنی پیرامون اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودرو های عمومی، بیان کرد: از ابتدای اجرای این طرح تا پایان دی ماه سال‌جاری، نزدیک به یک‌هزار و ۲۰۰ دستگاه خودروی عمومی شامل تاکسی، وانت، نیسان‌بار، تاکسی‌ون و کامیونت بنزین‌سوز، با نصب مخزن در سطح استان دوگانه‌سوز شدند.

مدنی افزود: اجرای این طرح در سطح منطقه در چهار کارگاه مجاز تبدیل در شهرستان‌های اردبیل، پارس‌آباد و گرمی انجام شده است و در حال حاضر برنامه‌ریزی لازم جهت افزایش یک مرکز دیگر در شهرستان اردبیل صورت گرفته است تا دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در استان با سرعت و کیفیت بیشتری انجام شود.

مدیر منطقه اردبیل در ادامه تاکید کرد: دارندگان خودروهای عمومی جهت استفاده از این تسهیلات رایگان، هرچه سریعتر در سامانه اطلاعات جامع خودروهای دوگانه‌سوز به آدرس اینترنتی GCR.NIOPDC.IR مراجعه و ثبت‌نام کنند و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام خود را انجام دهند.

m