شرکت آریا صنعت بیستون
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ | ساعت ۱۰:۱۰

۲۷۰۰ خودرو عمومی در سطح استان سمنان به صورت رایگان دوگانه‌سوز شدند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی از مرداد ماه سال جاری تا کنون، دو هزار و ۷۰۰ خودرو عمومی در پنج کارگاه فعال در سطح استان در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود،  علی‌اکبر عربعامری افزود: از مجموع سه هزار و ۴۰۰ خودرو ثبت نام شده در سامانه، دو هزار و ۷۰۰ خودرو به‌ صورت رایگان در سطح استان سمنان دوگانه‌سوز و مابقی نیز در حال انجام است.

وی تصریح کرد: مالکان خودروهای عمومی (وانت‌بار و تاکسی) می‌توانند با مراجعه به آدرس  GCR.NIOPDC.IR  نسبت به ثبت نام و دریافت نوبت تبدیل اقدام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود با بیان اینکه هم‌اکنون در فاز نخست اجرای این طرح هستیم، تأکید کرد: فاز دوم این طرح شامل دوگانه‌سوز کردن خودروهای مسافربر شخصی (اسنپ، تپسی و …) و آژانس‌های زیر پوشش نظارتی وزارت کشور یا شهرداری‌ها است که امیدواریم از هفته آینده وارد این فاز شویم.

عربعامری خاطر نشان کرد: در حال حاضر از پنج کارگاهی که به این امر اختصاص داده شده است، سه کارگاه در سمنان و دو کارگاه در شاهرود واقع شده و همگی فعال و آماده خدمت‌رسانی هستند.

m