شرکت آریا صنعت بیستون
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ | ساعت ۲۰:۲۱

پرسنل جایگاههای CNG در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی CNGکشور گفت: متاسفانه علیرغم درخواست ها و مکاتبات متعدد هیچ حمایتی از جایگاهداران CNGصورت نگرفته و جایگاههای CNG جزو مشاغل آسیب دیده از کرونا قرار نگرفته اند.

محسن جوهری، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی CNGکشور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: چندی پیش سخنگوی محترم وزارت بهداشت جایگاههای سوخت را جزو اماکن پرخطر ابتلا به ویروس کرونا اعلام نمودند و به مراجعین جایگاههای سوخت توصیه کردند، هنگام مراجعه به جایگاههای سوخت بنزین و ‌CNG پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند؛ با توجه به این موضوع  کارکنان جایگاههای CNG در معرض ابتلاء به کرونا هستند و تاکنون تعداد زیادی از پرسنل جایگاه‌ها به کرونا مبتلا شده اند.

وی افزود: از وزارت بهداشت درخواست می کنیم پرسنل جایگاههای CNG را در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار دهند تا از هر گونه وقفه در عرضه CNG جلوگیری گردد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی CNGکشور افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی در جایگاه های cng موجب تحمیل هزینه های زیادی به جایگاه داران و بهره برداران شده و از طرفی کاهش فروش جایگاه‌ها به دلیل محدودیت های تردد نیز موجب کاهش درآمدهای جایگاههای CNG در سطح کشور شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه علیرغم درخواست ها و مکاتبات متعدد هیچ حمایتی از جایگاهداران  CNGصورت نگرفته و جایگاههای CNG جزو مشاغل آسیب دیده از کرونا قرار نگرفته اند.

m