شرکت آریا صنعت بیستون
پنج شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۰۰:۲۳

ثبت‌نام بیش از هشت هزار و ۷۵۰ خودروی عمومی در طرح گازسوز کردن خودرو در منطقه آذربایجان شرقی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از ثبت‌نام بیش از هشت هزار و ۷۵۰ دستگاه خودروی عمومی باری و مسافری در طرح گازسوز کردن خودروها در منطقه آذربایجان شرقی طی سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح‌اللهی ضمن اشاره به استقبال چشمگیر اجرای طرح یاد شده در استان گفت: اجرای این طرح برای خودروهای مذکور به منظور بهره‌مندی از مزایای استفاده از سوخت پاک، کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها همچنان ادامه دارد.
روح‌اللهی تصریح کرد: با تلاش و همت کارکنان و کارشناسان منطقه،  تا پایان اسفند ماه ۹۹ بیش از شش هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی عمومی باری و مسافری در کارگاه‌های مجاز و فعال منطقه مراحل تبدیل به سی‌ان‌جی را به انجام رسانده‌اند و بقیه خودروهای ثبت‌نام شده که مجاز به بهره‌مندی از این طرح هستند نیز در نوبت تبدیل رایگان هستند.
وی در ادامه افزود: مالکین خودروهای عمومی باری و مسافری در استان آذربایجان شرقی که تاکنون موفق به شرکت در این طرح نشده‌اند، می‌توانند جهت بهره‌مندی از مزایای این طرح با مراجعه به سامانه به آدرس GCR.NIOPDC.IR ثبت‌نام و نسبت به دریافت نوبت تبدیل اقدام کنند.
مدیر منطقه آذربایجان شرقی یادآور شد: هم‌اکنون ۱۴ کارگاه تبدیل سی‌ان‌جی در استان فعال بوده و از تعداد ۳۴۴ جایگاه عرضه سوخت، ۱۷۲ باب جایگاه سی‌ان‌جی جهت ارائه خدمات سوخت‌رسانی به خودروهای سی‌ان‌جی سوز آمادگی کامل دارند.

tabdi cng14002 3

m