شرکت آریا صنعت بیستون
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ | ساعت ۱۱:۱۹

۳۷۰۰ خودرو در گیلان رایگان گازسوز شدند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از گازسوز شدن رایگان سه هزار و ۷۰۰ خودرو از زمان اجرای طرح دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان، کوروش بالادست با اشاره به اجرای این طرح اظهار کرد: از زمان اجرای طرح سه هزار و ۷۰۰ خودرو در گیلان گازسوز شده و این رقم حاکی از رشد ۱۲,۱ درصدی نسبت به ماه گذشته و ۱.۲ درصدی نسبت به هفته گذشته است.

بالادست با اعلام اینکه بیشتر خودروهای عمومی استان گاز سوز شده و مابقی نیز در حال انجام است، افزود: ۵۵۵ خودرو نیز تایید شده و در صف انتظار برای اجرای این طرح هستند.

وی از مالکان خودروهایی که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده‌اند و متقاضی هستند، خواست تا هر چه سریعتر نسبت به ثبت مشخصات و تکمیل فرآیند ثبت نام خود درسامانه GCR.NIOPDC.IR اقدام کنند.

مدیر منطقه گیلان ضمن تشکر از همراهی ارگان‌ها و سازمان‌هایی که در جهت اطلاع‌رسانی به موقع اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی با این شرکت همکاری داشتند، افزود: اطلاع‌رسانی درسطح استان به ویژه در میادین اصلی، مکان‌های پرتردد خودروها همچنین در جایگاه‌های عرضه سوخت انجام شده و همچنان نیز ادامه دارد.

m