شرکت آریا صنعت بیستون
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | ساعت ۱۰:۰۱

۳۰۰۰ خودرو عمومی در استان سمنان رایگان دوگانه‌سوز شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود خبر داد: از ابتدای اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی (مرداد ماه سال گذشته تاکنون) تعداد سه هزار دستگاه خودرو عمومی در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود، علی‌اکبر عرب‌عامری در این باره اظهار کرد: از مجموع سه هزار و ۷۰۰ خودرو ثبت‌نام شده در سامانه‌ اطلاعات جامع خودروهای دوگانه‌سوز کشور, تعداد سه هزار خودرو به‌ صورت رایگان در سطح استان سمنان دوگانه‌سوز و مابقی نیز در حال انجام است.

عرب‌عامری تصریح کرد: مالکان خودروهای عمومی (وانت‌بار و تاکسی) در فاز نخست و خودروهای مسافربر شخصی (اسنپ و تپسی) و همچنین آژانس‌های زیر پوشش نظارتی وزارت کشور یا شهرداری‌ها با اجرایی شدن فاز دوم، می‌توانند با مراجعه به این سامانه به آدرس  GCR.NIOPDC.IR نسبت به ثبت‌نام و دریافت نوبت تبدیل اقدام کنند.

مدیر منطقه شاهرود خاطر نشان کرد: در حال حاضر از پنج کارگاهی که به این امر اختصاص داده شده، سه کارگاه در سمنان و دو کارگاه در شاهرود، همگی فعال و آماده خدمت‌رسانی هستند و اولویت گازسوز کردن با خودروهایی است که زودتر در سامانه مورد نظر با ثبت کد ملی و شماره تلفن همراه خود اقدام کرده باشند.

شایان ذکر است، مالکین خودروهایی که توسط وزارت کشور به شرکت ملی پخش معرفی شده‌اند و اغلب نیز پیامک دریافت کرده‌اند، در صورت مجاز بودن می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و دریافت نوبت اقدام کنند.

m