شرکت آریا صنعت بیستون
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ساعت ۰۳:۵۳

دوگانه‌سوز شدن ۴۳۲۰ خودروی عمومی در سطح استان سمنان

با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی از ابتدای شروع طرح از مرداد ماه سال گذشته تاکنون تعداد خودروهای دوگانه‌سوز شده در استان سمنان به ۴۳۲۰ خودرو رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود، با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی از مرداد ماه سال گذشته تاکنون  ۴۳۲۰ دستگاه خودرو عمومی در پنج کارگاه فعال در سطح استان در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شده‌اند.

علی اکبر عرب‌عامری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی این منطقه در این خصوص گفت: از مجموع ۵۰۰۰ خودرو ثبت‌نام شده در سامانه، تعداد ۴۳۲۰ خودرو به‌صورت رایگان در سطح استان سمنان دوگانه‌سوز و مابقی نیز در حال انجام است.

عرب‌عامری خاطر نشان کرد: در حال حاضر از پنج کارگاهی که به این امر اختصاص داده شده است، سه کارگاه در سمنان و دو کارگاه در شاهرود، همگی فعال و آماده خدمت‌رسانی هستند و اولویت گازسوز کردن با خودروهایی است که زودتر در سامانه مورد نظر با ثبت کد ملی و شماره همراه اقدام کرده باشند.

لازم به ذکر است، مالکان خودروهایی که توسط وزارت کشور به شرکت ملی پخش معرفی شده‌اند و اغلب پیامک دریافت کرده‌اند، در صورت مجاز بودن می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و دریافت نوبت اقدام کنند.

m