شرکت آریا صنعت بیستون
پنج شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ساعت ۰۱:۱۵

شمار جایگاه‌های عرضه سوخت در منطقه ارومیه به ۱۶۲باب رسید

رئیس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه خوی گفت: با افتتاح جایگاه سی‌ان‌جی و مجتمع خدماتی و رفاهی صدری، تعداد جایگاه‌های عرضه سوخت در منطقه به ۱۶۲ باب و در ناحیه خوی به ۳۹ باب افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، جاوید شیدایی ایران در آیین افتتاح این جایگاه گفت: مجتمع خدماتی و رفاهی صدری در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال احداث شده که جمعاً دارای سه دیسپنسر (تلمبه) و شش نازل سی‌ان‌جی است.

شیدایی ایران افزود: این جایگاه که در شهرک صنعتی ایو اوغلی خوی احداث شده امکان عرضه سوخت پاک سی‌ان‌جی همزمان برای شش خودرو را دارد.

این مقام مسئول در ادامه ضمن قدردانی از سرمایه‌گذار بخش خصوصی در احداث و راه‌اندازی این جایگاه و امکان اشتغال‌زایی آن بالغ بر هشت نفر، به تجهیزات بسیار مطلوب آن اعم از سیستم پرداخت الکترونیکی و همچنین امکانات رفاهی آن همچون نمازخانه، سرویس‌های بهداشتی زنانه و مردانه و کافی‌شاپ در جایگاه اشاره کرد.

در مراسم افتتاح جایگاه عرضه سوخت سی‌ان‌جی، علاوه بر حضور مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، فرمانده سپاه شهرستان خوی، فرماندار و سایر مقامات محلی این شهرستان نیز حضور داشتند.

m